• Ново
Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Дијамант И Аметист Пост Обетки
zoom_in

Примарен Сребрен Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Дијамант И Аметист Пост Обетки

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Покажете го вашиот гламурозен стил со овие модерни и стилски обетки од аметист висат во сребро обложено со родиум. Впечатлива виолетова аметист во облик на круша суспендира долж аметистските скапоцени камења во облик на багета со дијамантски акценти за луксузен дизајн. Овие обетки се прицврстени со затворачи за објавување и туркање назад, а скапоцените камења тежат 1,32 cttw.Метална Тежина : 1,06 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обликување : Пад И Данглегендер : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Белдимензии : 16мм х 5ммсолидгемстон Детали : Тип : Аметисткол : Виолетова Форма : Багет, Пирсајз : 1, 5х2, 5х3, 5мм, 6мм х 4ммвежина : 1.32 Cttwquanty : 2, 2 Поставување Накит : Prongdiamond детали : Облик : Тркалезна Тежина : 0.01 Cttwquanty : 2 Поставување Накит : prongyar вашиот предмет пристигнува Во бесплатна Зелена Кутија за подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Туркање Назад, Аметист, Дијамант.

Им се допаѓа и на купувачите..