• Ново
Примарен сребрен Сребрен Круг и Обетки За Обесување На Срцето во Розова боја
zoom_in

Примарен сребрен Сребрен Круг и Обетки За Обесување На Срцето во Розова боја

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Задебелени и стилски, овие сребрени обетки ќе го фатат срцето. Одликувајќи се со висечки круг со дизајн на отворено срце со розов тон, овие обетки се прицврстени со француски затворачи за жица. Овие обетки сигурно ќе додадат романтичен и нежен допир на секој изглед.Метална Тежина : 1,93 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Круг Со Обетки За Обесување На Срцетопол : женско затворање : Кукаметал : Сребрена Сребрена Боја : Бела Облога : розово Злато-тонимензии : 34,61 мм х 18,8 мм вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Индија Стерлинг Сребро, роза-тон, француска Жица.

Им се допаѓа и на купувачите..