• Ново
Women'sенски Miaенски Miabella Miabella 5- Carat T.G.W. Овално сечење создадени обетки од сина сафир солитер обетки во среброто од сребро
zoom_in

Women'sенски Miaенски Miabella Miabella 5- Carat T.G.W. Овално сечење создадени обетки од сина сафир солитер обетки во среброто

DEN 528.00

Износ
check Во продавницата.

Дозволете вашиот редовен стил да биде елегантен со овие обетки за обетки Miabella Solitaire. Изработени во треперливо сребро, овие класични обетки имаат две овални, сет, создадени сини камења со сини сафир (9х7мм) 9х7мм). Полирани до брилијантен сјај, овие исклучителни обетки се удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Мора да има за секоја личност која сака да има разноврсна колекција обетки. Направено во сребро. 5-7/8 CT T.G.W. Создаде сина сафир. Создаден сино сафир скапоцен камен. Создадено сино сафир исечено : овално. Создадена големина на сина сафир : 9x7mm. 4 камења поставени од пронг. Удобно обезбедени со затворање на пеперутки. Обетки за обетки од Solitaire. Септември родител. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Спакувано до совршенство - Со Миабела, добивате повеќе од искра бидејќи сите наши парчиња се спарени со крпа за полирање и гарантираат картичка, сите завиткани во зашеметување кутија за подароци. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Можете да најдете стилски класици по цена прифатлива за сите џебови!. Глобално занаетчиство - Миабела е кулминација на над 40 години искуство во производство и дизајн. Нашите гемолози, дизајнери и купувачи патуваат низ светот за да добијат накит со висок квалитет и иновативна инспирација за секое парче. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Сите материјали се овластени точни според стандардите на Комитетот за будност на накит. Загарантирано 100% задоволство - нашиот високо посветен тим за нега на клиенти секогаш е среќен што помага, доколку е потребно.

Им се допаѓа и на купувачите..