• Ново
Примарно Сребро Стерлинг Сребро Родиум-позлатени Бели Слатководни Култивирани Копчиња Бисер Обетки Обетки
zoom_in

Примарно Сребро Стерлинг Сребро Родиум-позлатени Бели Слатководни Култивирани Копчиња Бисер Обетки Обетки

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Дајте гламурозен шмек на вашиот изглед со овој пар прекрасни сребрени обетки од обетка. Овие прекрасни обетки имаат прекрасни бели слатководни бисери со копчиња од 4-5 мм за шармантен изглед. Обезбедени со пост и притисни назад затворачи за безгрижно движење.Метална Тежина : 0,28 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Бисер Родова : женско затворање : Столб За Триење И Туркање Метал : Сребрена Боја На Стерлинг : Бели Димензии : 4 до 4,5 мм (опсег)Детали За Цврст Бисер : Тип : Слатководна Културна Бисерна Боја : Бела Форма : Копче Големина : 4-5ммквантитет : 2 вашата ставка пристигнува Во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Канада Стерлинг Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Притисни Назад, FWC.

Им се допаѓа и на купувачите..