• Ново
Примарна Сребрена Фунта Сребрена родиум јуни Виолетова и Бела Кубна Цирконија Овални Пост Обетки
zoom_in

Примарна Сребрена Фунта Сребрена родиум јуни Виолетова и Бела Кубна Цирконија Овални Пост Обетки

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Додадете разигран сјај во вашата облека со овие прекрасни овални обетки со обетки. Изработени во сребро обложено со родиум овие обетки од 9х8мм имаат овална виолетова кубна цирконија камен ореол со тркалезни бели кубни цирконски камења за шармантен изглед. Обезбедени со затворачи за објавување и туркање назад овие обетки се совршени за оние кои слават роденден во јуни.Метална Тежина : 1,84 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Овални Обетки За Обетки Пол : женско затворање : Пост И Туркање Метал : Стерлинг Силверметална Боја : Белодимензии : 9мм х 8ммсолидстоун Детали : Тип : Кубен Цирконијабиртхстоун Месец : Јуни Боја : Бела, Виолетова Форма : Тркалезна, Овална Количина : 34, 2 поставување накит : вашиот предмет Пристигнува во Бесплатна Зелена Кутија За Подароци со Бел Лак, Совршена за Чување или давање подароци.Земја На Потекло : Тајланд Стерлинг Сребро, Родиум, Цврст, Пост И Притисни Назад, ЦЗ.

Им се допаѓа и на купувачите..