• Ново
Убавина Девојка Слива Дрво Стол Рампа Седиште Перница Стол Перница Подот Перница Две Страни Печатење
zoom_in

Убавина Девојка Слива Дрво Стол Рампа Седиште Перница Стол Перница Подот Перница Две Страни Печатење

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

Големина : 16х16 инчи, 18х18 ИНЧИ ИЛИ 20х20 инчи.Куќиштето за Перница изработено од Памучна Постелнина Со Внатрешно Дишење,висина околу 1-2 инчи.Стол Рампа Седиште Перница Стол Перница Подот Перница Со Дишење Меморија Внатрешна Перница и Врски Две Страни.Перницата за стол има две идентични страни, така што може да се преврти. Големина : 16х16 инчи, 18х18 ИНЧИ ИЛИ 20х20 инчи. Куќиштето за Перница изработено од Памучна Постелнина Со Внатрешно Дишење,висина околу 1-2 инчи. Стол Рампа Седиште Перница Стол Перница Подот Перница Со Дишење Меморија Внатрешна Перница и Врски Две Страни. Перницата за стол има две идентични страни, така што може да се преврти.

Им се допаѓа и на купувачите..