• Ново
Обединети држави за поморска академија Фудбалска палто
zoom_in

Обединети држави за поморска академија Фудбалска палто

DEN 361.12

Износ
check Во продавницата.

Ова е официјално лиценциран решетка за фудбалски палто NCAA. Обединети држави за поморска академија Фудбалска палто : решетката за палто во форма на фудбал во форма на фудбал со 3Д фудбалски дизајн и лого на тим со целосна боја. 3 штипки за држење до 25 фунти за капи, клучеви, палта, крпи и многу повеќе. Завртки и образец вклучени за да помогнат во монтирањето. Доаѓа срамнети со земја за испорака и штипките можат лесно да се зачукуваат.

Им се допаѓа и на купувачите..