• Ново
Без граници маица за машка и голема машка маица, 2-пакет, до големина 5xl
zoom_in

Без граници маица за машка и голема машка маица, 2-пакет, до големина 5xl

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Проверете ги овие кул, удобни маици од без граници! Со разнобојна завршница, овие машки маички ги надминуваат основните и имаат детали за везови што привлекуваат очи на градите. Парови на овие тимови со омилените шорцеви или фармерки и добро сте да одите! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вез на контраст. Машки извезени маици од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..