• Ново
Без граници издолжени маички за мажи и големи мажи, 2 пакувања
zoom_in

Без граници издолжени маички за мажи и големи мажи, 2 пакувања

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Кул и удобно со лесно вклопување - и добивате две! Не се издолжени маици со граници во погодно две пакувања за секојдневни прилики. Изработени во удобна памучна ткаенина, овие машки маички, со класичен екипаж, лесно се пар со фармерки, џоги или шорцеви за оние лежерни денови и ноќи околу ноќите. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 маици. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Easy. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; заоблен полите. Издолжени маици на мажите од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..