• Ново
Не престанувајте да верувате во машка маица за мажи
zoom_in

Не престанувајте да верувате во машка маица за мажи

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Покажете го вашиот одмор за одмор со овие забавни графички тимови. Овие божиќни маици се задолжителни за празнични забави и настани, во кои има кул графички отпечатоци и меко, пријатно чувство за удобно и весело време. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 6'1 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт на предниот дел. за мажи.

Им се допаѓа и на купувачите..