• Ново
Маичка за кратки ракави за мажи на Ван Хаузен
zoom_in

Маичка за кратки ракави за мажи на Ван Хаузен

DEN 559.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го ладното облечено во кошулата на екипажот Ван Хаузен, со влага и брзи суви својства што ве одржуваат суви и се чувствувате ладно. Двојното деколте во контрастни бои создава слоевит изглед за тренд стил минус напор за да можете да се чувствувате добро како што изгледате. Wickingивењето на влага ве одржува суво и се чувствувате ладно. Брзите суви својства овозможуваат побрзо време на сушење.

Им се допаѓа и на купувачите..