• Ново
Графичка Америка риболов авантуристички колекција на маички за маици на отворено
zoom_in

Графичка Америка риболов авантуристички колекција на маички за маици на отворено

DEN 223.84

Износ
check Во продавницата.

Покажете ја вашата надворешна, авантуристичка страна со оваа машка графичка мета со теми за риболов. Одличен дизајн на маица за риболов, едрење, пловење, пливање или секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон риболов или дајте му како совршен подарок за пријател или член на семејство во вашиот живот. Оваа висококвалитетна маица со кратки ракави момци е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично, без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за риболов, едрење, пловење, пливање или дневно носење . Изберете ги омилените дизајни за маици за риболов и подобрете ја вашата гардероба . Класичен, удобно унисекс вклопување . прислушувани вратот и рамената . Достапно во А. Разновидност на бои и големини, вклучително и дополнителни големи големини на облека за мажи . Големини Small-6xl (достапноста може да варира) . 100% памук и 90/10 памук/поли (спортска сива) . печатена во САД.

Им се допаѓа и на купувачите..