• Ново
Без граници маица за долг ракав за мажи и големи мажи
zoom_in

Без граници маица за долг ракав за мажи и големи мажи

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

Чувајте го кул и случајно со гроздобер инспирирана од Tee. Оваа маица за мажи без граници има долги ракави за да ве задржи покриени и класичен џеб на градите. Мекиот дизајн на памук додава допир на удобност без разлика дали сте надвор и околу или легнувате наоколу. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 1 џеб на градите. Карактеристики : екипаж. Машка маичка со долги ракави за мажи од без граници.

Им се допаѓа и на купувачите..