• Ново
Бесплатна маичка за маичка за машка машка машка
zoom_in

Бесплатна маичка за маичка за машка машка машка

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Супер мек и супер кул. Преголемата џебна маица на бесплатното склопување е направена во маичка со тежина, се сече лабава за лесна удобност и секојдневен стил. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Преголема, лабава вклопување. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Еден џеб на левото градите. Преголема џебна маица за мажи од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..