• Ново
Државна маица на Фондацијата Зелен Мичиген Спартанци
zoom_in

Државна маица на Фондацијата Зелен Мичиген Спартанци

DEN 431.84

Износ
check Во продавницата.

Државните Спартанци на Мичиген ќе ви требаат за да им дадете сè што имате оваа сезона. Покажете им на сите колку е фан што сте ја потресе оваа маица со една од еден вид! Графиките на Скајн Мичиген Спартанци детално опишани со прегледот на нивната матична држава го прават овој ТЕЕ задолжителен додаток на вашата колекција. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Јака на ребра. Бренд : Прималена облека. Увезени. Вратот на екипажот. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% памук. Графики за печатење на екран. Краток ракав.

Им се допаѓа и на купувачите..