• Ново
Машка маичка за маички за машка машка маичка со В-врат
zoom_in

Машка маичка за маички за машка машка маичка со В-врат

DEN 399.52

Износ
check Во продавницата.

Оваа класична Classic Fit V-врат е вселенска и одлична за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести V-вратот, кратки ракави и етикета без ознака за секојдневно удобност Classic Fit ; Увезени; Машинско миење; Оваа обична гардероба-суштинска маичка има лесен вклопување со странични отвори за удобно секојдневно носење; Одлично за поставување или носење сам, оваа мека маица на допир има ребрести V-вратот, кратки ракави и врат без ознака за секојдневна удобност.

Им се допаѓа и на купувачите..