• Ново
Машка кралска Кентаки диви маици Раглан вселенска маица
zoom_in

Машка кралска Кентаки диви маици Раглан вселенска маица

DEN 191.20

Износ
check Во продавницата.

Остварете победа на игра за вашата непоколеблива гордост на Кентаки Вајлдс со ставање на овој простор за вселенски простор во Раглан. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Прималена облека. Вратот на екипажот. Увезени. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Материјал : 100% полиестер. Официјално лиценциран. Раглански ракави. Рефлексивна лента во споеви на ракавите под зашивање со рамно заклучување. Краток ракав. Јака без ознака. Оваа ставка не се враќа.

Им се допаѓа и на купувачите..