• Ново
Машка маица за мажи во Georgeорџ
zoom_in

Машка маица за мажи во Georgeорџ

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Вежбање до викенд, ништо не го победи обичниот стил на краткиот ракав со кратки ракави на Georgeорџ во модерна, боја блокирана шема. Флексибилна ткаенина за вклопување и влага ви помагаат да ве одржуваат удобно и суво без разлика каква е вашата активност. Исклучиво на. Материјал : 65% рециклиран полиестер/35% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 "и носи големина M. Fit : Полу-опремено. Затворање : Стил на пулвер. Ракави : кратки раглански ракави. Џебови : Ниту. Маица со краток ракав од Georgeорџ.

Им се допаѓа и на купувачите..