• Ново
DSP6P12-во. Двоен Ѕид Чад Цевка, Црна Мат
zoom_in

DSP6P12-во. Двоен Ѕид Чад Цевка, Црна Мат

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Обезбедуваме широк спектар на производи за задоволување на сите прибор за домаќинство и материјали. Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите материјали за домаќинство за сите домашни потреби, со фокус на сигурноста, задоволството на нашите клиенти и одличниот квалитет. Обезбедуваме висококвалитетни модерни производи во кои ќе уживаат многу клиенти. Нашата цел е континуирано подобрување и задоволство на корисниците преку ефективна имплементација и квалитет на нашите производи.Карактеристики високо издржлив поврзува шпорет на дрва со изолирани оџаци системот со двоен ѕид има црна алуминизирана челична надворешна обвивка и внатрешна обвивка од нерѓосувачки челик три метални завртки испорачани спецификации боја : Тип На Црн Производ : Материјал За Цевки Од Шпорет : Нерѓосувачки Челик Затворен И Надворешен : Индордимензија : 8,6" H x 8,6" W x 12,5" lweate : 3.1 - sku : zx9achw26000 dsp6p12-1 6 x 12 во. Двоен Ѕид Чад Цевка, Црна Мат.

Им се допаѓа и на купувачите..