• Ново
Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребрен отвор маскиран, одговара на 2006 година- Понтијак Г6
zoom_in

Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W сребрен отвор маскиран, одговара на 2006 година- Понтијак Г6

DEN 479.52

Износ
check Во продавницата.

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат офсет од 18 х 7, 41мм, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 110мм, полиран со сребрени отвори. Тоа одговара на вашиот 2006-2009 Pontiac G6. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 18 x 7 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, полиран W/сребрен отвор за рака, маскирана, одговара 2006-2009 Понтијак G6 18 x 7, 41мм офсет, 5 портпари, 5 лагли, шема на завртки од 110мм, полиран со сребрени отвори, изработена од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Се вклопува во Изберете : 2006-2009 Pontiac G6 и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Им се допаѓа и на купувачите..