• Ново
Панталони За Жени Работат Обични Тенки Панталони Фармерки Со Висок Струк Шорцеви Дупки Летни Панталони
zoom_in

Панталони За Жени Работат Обични Тенки Панталони Фармерки Со Висок Струк Шорцеви Дупки Летни Панталони

DEN 239.84

Износ
check Во продавницата.

Стил : Секојдневно/Секојдневно И .Забелешка : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на примениот предмет. целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Силуета : Тип На Шема : Печатеова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Материјал : каубој што добивате : 1 Х Панталони изработен е од материјали, издржлив за секојдневно носење!Сезона : Лето : Жените Отсечени Жан Шорцеви Облека За Спиење За Жени Шорцеви Поставете табела со Големини плус : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 : 95см/37.40" Должина : 28см/11.02"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 : 100см/39.37" Должина : 29см/11.42"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 : 105см/41.34" Должина : 30см/11.81"Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 : 115 CM/45.28" должина : 31cm/12.20"големина : Xxl САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 еу : 42 : 125cm/49.21" должина : 32cm/12.60" ШТО ДОБИВАТЕ : 1 X ПАНТАЛОНИ. Панталони За Жени Трендовски. Жени Панталони За Работа. Женски Панталони Облечи Панталони. Женски Панталони Облечи Панталони Ситни.

Им се допаѓа и на купувачите..