• Ново
Ли® Женски Легендарен Среден Пораст Бермудски Краток
zoom_in

Ли® Женски Легендарен Среден Пораст Бермудски Краток

DEN 244.00

Износ
check Во продавницата.

Без разлика дали сте на одмор или престој, Легендарниот Бермудски Краток Среден Пораст Ли® ќе направи сите ваши пролетни и летни облеки да изгледаат шик без да жртвувате удобност. Тие се направени од рециклирана мешавина од памук со само малку истегнување за флексибилност. Овие шорцеви со 10", исто така, доаѓаат со половината со среден пораст, редовно вклопување и Сите легендарни детали за ли®, вклучувајќи џебови со лопати со везови Со Крива С, лепенка за лого и брендиран хардвер. Се што ви треба за да го завршите изгледот е графичка маичка, кошула со копчиња или и двете за слоевит изглед. Среден пораст. Редовно вклопување. Легендарниот ли детали. Направено со рециклиран памук и полиестер. 70% Памук (20% Рециклиран Памук), 29% Рециклиран Полиестер, 1% Спандекс. 10 " инсем. Стил #112329332.

Им се допаѓа и на купувачите..