• Ново
Бимба Женски Памук Ноќна Облека Копче Надолу Врвот Со Шорцеви Симпатична Ноќ Костум Во Собата
zoom_in

Бимба Женски Памук Ноќна Облека Копче Надолу Врвот Со Шорцеви Симпатична Ноќ Костум Во Собата

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Памукот е најдобрата ткаенина и за лета и за зими. Затоа, бимба го дизајнираше овој ноќен костум во најквалитетна и издржлива памучна ткаенина. Ноќниот костум доаѓа со тркалезен врат, кошула со копчиња и има долги ракави и доаѓа со еластични шорцеви за половината. Подгответе се да добиете пријатна добра ноќ за спиење дами. Продажба За : 1 Топ + 1 Шорцеви Материјал : Памучен Ракав Тип : Капа Ракав со должина од 4" Инчи : Кошула - 26"Инчи Шорцеви Должина - 14" Инчи Висина На Моделот : 175 См Нега : Машинско перење на ладно или топло Со Цел Детергент линија сува во сенка Не Избелувајте Продажба За -1 Ноќен Костум; Големина : Тип На Ракав - Капа Ракав со 4" Инчи; Должина На Кошулата - 26"инчи Шорцеви Должина - 14" Инчи; Висина На Моделот - 175 См. НЕГА : Машинско перење на ладно или топло Со Секаква Намена Линија за детергент сува во сенка Не избелувајте. ГОЛЕМИНА : пред Да Нарачате, проверете го вашето мерење за да бидете сигурни дека предметот ви одговара. Изберете ја точната големина од паѓачкото мерење; за Детали, ве молиме погледнете ја Нашата Табела со Големини лоцирана во сликите на производот. "ДОСТАПНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ : АКО сакате да направите прилагодување на дизајнот Како Должина на фустанот или кое било друго барање за големина. Потоа ве молиме испратете ни ги деталите веднаш по поставувањето на нарачката и можеме да работиме соодветно на вашата нарачка. Останете во контакт преку амазон пораки.". Секој додаток што го носи моделот не е вклучен. За Повеќе Детали, прочитајте го описот подолу.

Им се допаѓа и на купувачите..