• Ново
Тајни богатства женски и женски плус спиење на врвот и шорцеви, 2-парчиња
zoom_in

Тајни богатства женски и женски плус спиење на врвот и шорцеви, 2-парчиња

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Меки и сонувачки, тајни богатства за спиење и шорцеви поставени се луксузен начин да го завршите денот. Одликувајќи се со кадифен чувство и симпатичен стил, овој сет на пижами е идеален за целодневно лежење или цело ноќно спиење. Исклучиво на. Материјал : 57% рециклиран полиестер/25% памук/18% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : Топ и шорцеви. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Топ карактеристики : опуштено вклопување; стил на пуловер; Ребрест екипа; кратки ракави. Карактеристики на шорцеви : опуштено вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината со врзана вратоврска; 3,5 ”inseam; Две странични џебови и еден џеб за лепенка. Спиење на врвот и шорцеви за жени од тајни богатства.

Им се допаѓа и на купувачите..