• Ново
Време и време женски влечење во Бермуда шорцеви
zoom_in

Време и време женски влечење во Бермуда шорцеви

DEN 305.60

Износ
check Во продавницата.

Полирано совршенство со времето и шорцевите на Бермуда на Тру. Истегнат и удобно, со елегантен изглед, овие шорцеви се облекуваат нагоре или надолу со леснотија. Разноврсен додаток на вашата гардероба со топло време. Исклучиво на. Материјал : 63% памук/35% рајон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : редовно. Подигнување и инсејм : среден пораст; 10" inseam. Затворање : стајлинг за влечење; скриена еластична лента за половината. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : Twill Twill обезбедува флексибилна вклопување и целодневна удобност; странични парчиња. Shortsенски повлекувајќи ги шорцевите во Бермуда од време и Тру.

Им се допаѓа и на купувачите..