• Ново
Краток сет на Junior и Junior's Plus
zoom_in

Краток сет на Junior и Junior's Plus

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Супер-меки и удобни, овие лесни шорцеви за повлекување на YMI се задолжителни за топли денови. Измешајте и совпаѓајте со вашите омилени маички и врвови за да создадете крајниот стил за сончеви денови. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 ”и носи големина s. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете. Ockебови : Ништо. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои. 2 пакувања шорцеви за жени од YMI.

Им се допаѓа и на купувачите..