• Ново
Бесплатно склопување женски памучни шорцеви со странични парчиња
zoom_in

Бесплатно склопување женски памучни шорцеви со странични парчиња

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Комплетирани со џебови, овие лежерни шорцеви имаат половината за влечење и лесно вклопување. Ткаенината : Светло вртено, воздушен памук за да ве одржи ладно и удобно. Спарување совршено со сите ваши омилени резервоари, врвови и маички, овие разноврсни странични шорцеви од слободно собрание се тука за да ја завршите вашата гардероба. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 1-1/2 ”Inseam. Затворање : стил на влечење; Еластична половината. Ockебови : Две џебови од предната рака. Карактеристики : детали за странични отпадоци; криви странични полите; текстурирана ткаенина. Странични шорцеви за жени од слободно собрание.

Им се допаѓа и на купувачите..