• Ново
Тајни богатства женски шорцеви за спиење
zoom_in

Тајни богатства женски шорцеви за спиење

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Останете стилски пред спиење со овие слатки и пријатни шорцеви за спиење од тајни богатства. Изберете од најразлични забавни отпечатоци за да се мешате и да се совпаѓаат со омилениот врв на пижами за да го завршите вашиот изглед. Материјал : 52% памук/48% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. одговара : опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Еластична лента за половината со влечење за удобност; печатење на сите; Долфин полите. Пијама печати шорцеви за жени од тајни богатства.

Им се допаѓа и на купувачите..