• Ново
Времето и времето на жените на милениумските шорцеви
zoom_in

Времето и времето на жените на милениумските шорцеви

DEN 639.68

Износ
check Во продавницата.

Вашето ново одење за оние излети од топло време, времето и милениумските шорцеви на TRU обезбедуваат јасен стил во безгрижен дизајн. Супер-протечката милениумска ткаенина гарантира дека овие шорцеви се движат со вас цел ден додека го оставаат вашиот изглед полиран. Исклучиво на. Материјал : 47% полиестер/29% рајон/22% најлон/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”носи големина M. Fit : Semi опремена. Пораст : високи; 4 ”inseam. Затворање : стил на влечење; Широк еластична лента за половината. Ockебови : Две странични џебови на цвест. Карактеристики : Милениумска ткаенина од супер-истегнување. Повлечете милениумски шорцеви за жени од време и вистинито.

Им се допаѓа и на купувачите..