• Ново
Потпис од Леви Штраус и Ко.
zoom_in

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 2.00

Износ
check Во продавницата.

Потпис од Леви Штраус 3 "Инемам. Затворање : Затворање на копчињата со поштенски мува. Џебови : стајлинг со пет џебови. Карактеристики : Супер стрии трае од ден на ноќ и им помага на овие шорцеви да ја задржат својата форма. Потпис од Леви Строс & Ко. 3 "Краток прекин на порастот.

Им се допаѓа и на купувачите..