• Ново
Левмја Женски Шорцеви Плус Големина Клиренс Летна Врвка За Влечење Памук И Лен Еластичен Џеб За Половината Цврсти Шорцеви Панталони
zoom_in

Левмја Женски Шорцеви Плус Големина Клиренс Летна Врвка За Влечење Памук И Лен Еластичен Џеб За Половината Цврсти Шорцеви Панталони

DEN 847.84

Износ
check Во продавницата.

Женски Летни Печатени Секојдневни Лабави Џебови Врвки Плус Големина Шорцеви Панталони ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење, Нов Изглед. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Оваа лесна, панталони е совршена за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Повод : Дома,Дневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневен,Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Ладно Миење Раце,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Панталони Големина шорцеви за жени; машки шорцеви; женски шорцеви; моторџиски шорцеви жени; шорцеви; шорцеви за мажи; товарни шорцеви за мажи; шорцеви за вежбање жени; шорцеви за пливање жени; породилни Шорцеви; Жан Шорцеви; Жан Шорцеви Жени; Фитнес Шорцеви За Мажи ; Тренингот Шорцеви; Атлетски Шорцеви за жени; Моторџиски Шорцеви; Кошаркарски шорцеви; Фитнес шорцеви; компресија шорцеви мажи; трчање ШОРЦЕВИ За Жени; спандекс шорцеви жени. ●Брзо-суво, Лесно, дише, ткаенина што ја отстранува влагата ја фитили потта и ве одржува ладни во секој спорт. Шевовите со рамни брави го намалуваат триењето и ја зголемуваат удобноста,набиено меѓуножје за поголема слобода на движење. Погоден за сите движења, женските спортски шорцеви се класични со прст од делфин и визуелно издолжени нозе. ●Повеќе Стилови На Совпаѓање} Овие шорцеви се совршени со кратки ракави, со прекумерна големина, обични маици за пријатен изглед, додека ги носите со тенок елек или спортски градници, тоа им остава на луѓето кул впечаток, Заработете му ги очите. Различната колокација ви носи поинакво расположение. ●Различни Прилики Се Совршени За разни фитнес во теретана или на отворено во сите сезони. Одбојка, трчање, велосипед, бејзбол, кошарка, фудбал, тренинг со тегови итн. Најдобрите Подароци За Жените. €Паметна Идеја За Подарок За Одмор} овие стилски и удобни женски шорцеви прават одличен подарок за себе или Како Ден на Мајката,родендени, годишнина, празник или божиќен подарок за мајката. ●Нега На облека / Машина За Миење Раце Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Закачете Или Исушете Ја Линијата/Без Белило/Без Хемиско Чистење.

Им се допаѓа и на купувачите..