• Ново
Лорен Женски Црн Џебен Патент Копче За Прицврстување Преден Детал Шорцеви Шорцеви 4
zoom_in

Лорен Женски Црн Џебен Патент Копче За Прицврстување Преден Детал Шорцеви Шорцеви 4

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Ралф Лорен се залага За Американската Традиција-од 1967 година. Безвременскиот дизајн и модерните романтични луксузни ткаенини ја сочинуваат неговата целосна линија на квалитетна облека и додатоци за гардеробата и вашиот дом. РАЛФ ЛОРЕН. Стил : Шорцеви. Повод : Повик. Големина : 4. Материјал : Мешавина Од Памук. Боја : Црна. Цврсто. Шорцеви. Во џеб. Женски. Редовно. Предвремени Копчето Пред Grommet Детали.

Им се допаѓа и на купувачите..