• Ново
Sofia Jeansенски женски чин супер-половински кратки шорцеви
zoom_in

Sofia Jeansенски женски чин супер-половински кратки шорцеви

DEN 383.84

Износ
check Во продавницата.

Запознајте ја нашата летна здроби. Пресечен тексас шорцеви од фармерки на Софија со супер високо-половински и вознемирувачки за да го потресе гроздоберниот изглед. Исклучиво на. Para nuestra Comunidad de Habla Hispana : Te Presentamos nuestra pieza viorita para el verano. Los Shorts de Mezclilla Cortada de Sofia Jeans Con una cintura superalta y mezclilla desgastada para un изгледа гроздобер вкупно. Ексклузивен en. Моделот е 5-8-1/2 ”и носи големина 4/la Modelo Mide 5’8-1/2” Y Viste Una Talla 4. Приближно. In Seam : 3 ”/largo de Enterepierna aproximado : 3”. Висок/Тиро Алто. Затворање на копчињата со Zip Fly/Cierre de Botón Con Cremallera. 4 џебови имаат најважни работи/4 Болсилос пара есенцијална. Зошто ќе го сакате : потресено со супер висок пораст? Овие шорцеви се за што е летото! . 98% памук/2% спандекс/98% алгодон; 2% LICRA. Машина за перење/лавар а máquina. Увезено/artículo увоздо. Inенски потресени џин шорцеви од фармерки на Софија од Софија Вергара. Софија фармерки од Софија Вергара. Има нешто во врска со културната мешавина, сексуалноста и енергијата на овие облеки што ве тера да се чувствувате сигурни - да облечете нешто што апсолутно го сакате.

Им се допаѓа и на купувачите..