• Ново
drpgunly Шорцеви За Женски Женски Панталони, Секојдневен Лабав Висок Струк плус големина широки шорцеви За нозе Женски Шорцеви, Женска Облека Женска Мода Црна XXL
zoom_in

drpgunly Шорцеви За Женски Женски Панталони, Секојдневен Лабав Висок Струк плус големина широки шорцеви За нозе Женски Шорцеви,

DEN 255.84

Износ
check Во продавницата.

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Должина : 46см/18.11 "Половината : 72см/28.35 " Колк : 102см/40.16". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Должина : 47см/18.50 "Половината : 75см/29.53 " Колк : 104см/40.94". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Должина : 48cm/18.90 "Половината : 78cm/30.71 " Колк : 106cm/41.73". Големина : 2 XL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Должина : 49cm/19.29 "Половината : 81cm/31.89 " Колк : 108cm/42.52". Големина : 3 XL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Должина : 50cm/19.69 "Половината : 84cm/33.07" Колкот : 110cm/43.31 " € Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни.Стилски и моден Цврст ве прават попривлечни. Натпревар со вашата омилена Маица итн.Одлично за јога, Дневно, хеланки, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Носењето на овие панталони ќе ја истакне вашата добра фигура и ќе добие многу пофалби. ①Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Обичен Тип На Шема : Стил На Крпеница : Секојдневно, Плус Големина Одговара : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски панталони. Que service_ : нашата страст е да им помогнеме на луѓето да направат повеќе. Ние сме посветени на дизајнирање облека што одговара на вашето тело, овозможувајќи ви слободно да се движите низ животот. Ние ви помагаме да ги бркате работите што ви носат радост и смеа. Работите што ве прават бестрашни и се надеваме затоа што вашата страст е она што ве прави уникатни. И она што те движи, не трогнува. Комплети За Женска Облека Лето,Шорцеви За Вежбање Жени,Летни Тимови За Жени, Шорцеви За Жени,Панталони За Жени, Скортови За Жени Секојдневно Лето,Летни Панталони Жени,Панталони За Жени, Женски Летни Панталони. Ја цениме нашите клиенти и секогаш се трудиме да ви обезбедиме најдобар вид на услуга и обезбедување на здравјето и безбедноста на клиентите. Тоа е совршена декорација . Одличен подарок за сите сезони и одличен подарок за семејството и пријателите. Ако имате било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе ви служиме што е можно поскоро.

Им се допаѓа и на купувачите..