• Ново
Уникатни поволни цени за женски rhinestones stappy stiletto потпетици сандали
zoom_in

Уникатни поволни цени за женски rhinestones stappy stiletto потпетици сандали

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Со прскање на rhinestones, овие црни сандали се сè што девојчето би можело да го побара оваа забава. Трендовски и високи, потпетиците од 10 см стилови се сите стил и сас, додека каишот беше дизајниран да ви помогне да го пронајдете вашето совршено вклопување за леснотија на абење. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија големина на ЕУ должина на стапалото -Ехел висина6 - 4 - 36 - - 9 3 8/97 - 5 - 37 9 1/4 - 3 8/97.5 5.5 38- - 9 1/2 - 3 8/98.5 6,5 39 9 5/7 - 3 8/99 - 7 - 40 10 - 3 8/ 910 - 8 - 41 - -10 1/4 - 3 8/9 Единствени поволни цени на женските rhinestones Spapy Stiletto Heels Sandals Vamp : Faux Suede; Аутсала : гума; Пета : Абс. Цврста боја. Отворен пети. Стилето потпетици. Обични чевли. Пролет лето. Лента за глуждот. Фаукс велур.

Им се допаѓа и на купувачите..