• Ново
Колекција на ournoureенски жени Dabnie Tru Comfort Foam Sheel Pumps Pumps Toe
zoom_in

Колекција на ournoureенски жени Dabnie Tru Comfort Foam Sheel Pumps Pumps Toe

DEN 639.84

Износ
check Во продавницата.

Пумпите на Дабин од Колекцијата ournournee имаат удобна пена од 4 мм Tru ™ hinsole што ќе ги остави нозете да се чувствуваат поудобно од кога и да било, додека ве одржуваат во стил со нивниот метален материјал и непрестајни бои. Силуетата за лизгање и безвременскиот зашилен пети ги прават совршена мешавина на модерни и класични. Висина на пета : 4-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Им се допаѓа и на купувачите..