• Ново
Колекција на ournoureенски женски витешки широки ширина прашка назад во средината на пумпите за пети на Стилето
zoom_in

Колекција на ournoureенски женски витешки широки ширина прашка назад во средината на пумпите за пети на Стилето

DEN 2.67

Износ
check Во продавницата.

Витезните стилети на Courtee Collection имаат модерни сатенски горе и каиш за шлаканица, што ги прави совршена пета за софистициран настан. Деталите за топинг-пети и душички на силуетата за лизгање додаваат гроздобер допир на инаку смелата дизајн. Овие впечатливи широки шишиња се сигурни дека ќе свртат глави на кој било настан, додека ве одржуваат удобни благодарение на подножјето. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..