• Ново
Ournourneуни колекција жени Бахар прашка зашилени пумпи за пети
zoom_in

Ournourneуни колекција жени Бахар прашка зашилени пумпи за пети

DEN 0.67

Износ
check Во продавницата.

Петицата Бахар Стилето од колекцијата ournouree ќе биде совршен чевел за работа или оној фустан, но сепак случајно семеен настан на кој можеби ќе треба да присуствувате. Со нивниот прекрасен плетен платно материјал, прашкав назад, лента за глуждот, детали за јазол, затворање на влечење и зашилен пети, ќе го заврши вашиот изглед и дали ќе излезете од вратата со поттик на доверба. Подлогата со подот го комплетира изгледот за да можете да го почувствувате вашиот најдобар стил, без разлика колку долго поминува вашата ноќ. Висина на пета : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Висина на потпетицата : 3-инчен. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина. Секојдневен. Облечи.

Им се допаѓа и на купувачите..