• Ново
Маквоил Марокански Остави На Ултра Сјај Лак За Коса, Оз
zoom_in

Маквоил Марокански Остави На Ултра Сјај Лак За Коса, Оз

DEN 1.67

Износ
check Во продавницата.

За меко и мазно уредување и интензивен сјајведнаш! Создава невидлив превез на сјај без остатоци, ги подобрува нагласувањата, спречува разлетување, штити од топлина, влажност и загадувачи. Маквоил Марокански Остави На Ултра Сјај Спреј, 4 Мл.

Им се допаѓа и на купувачите..