• Ново
Двопек чиста брилијантност полирање, 4. фл оз
zoom_in

Двопек чиста брилијантност полирање, 4. фл оз

DEN 150.88

Износ
check Во продавницата.

Што е тоа : Двопек Чиста Брилијантност Полирач е рафинер за коса и сјај кој обезбедува сјај и максимална мазност без додавање тежина или таложење. Што прави : за употреба на сите типови коса. Содржи про-витамин Б5 и свилени пептиди за запечатување и заштита на пренагласената, оштетена коса. Достапни Опции за производи се како што следува : Големина : 4.2 Мл - Двопек Чиста Брилијантност - Измазнување Чиста Брилијантност Полирање.

Им се допаѓа и на купувачите..