• Ново
Третман Со Спреј За Масло Агадир Арган, Оз
zoom_in

Третман Со Спреј За Масло Агадир Арган, Оз

DEN 1.33

Износ
check Во продавницата.

Агадир Арган е осмислен специјално за подолгите должини на косата. Подобрената формула лесно се шири низ целата должина на косата и ги прави подготвени да го издржат абењето на апаратите за греење. Вашите влакна се заштитени од какво било штетно оштетување на производите за стилизирање. Заедно Со Тоа, Агадир Арган се бори против сувоста на влакната. Ги храни и нуди помазна текстура. Агадир Арган Масло Спреј Третман, 2 Мл.

Им се допаѓа и на купувачите..