• Ново
Главата На Шлемот Екстра Цврст Лак за Коса ОД ЧИ За Унисе-2. Оз Лак За Коса
zoom_in

Главата На Шлемот Екстра Цврст Лак за Коса ОД ЧИ За Унисе-2. Оз Лак За Коса

DEN 467.04

Износ
check Во продавницата.

Откако ќе го поминете утрото внимателно стилизирајќи ја и уредувајќи ја косата, потребна ви е гаранција за цврсто држење преку вашите секојдневни активности. Може да се потпрете На Главата На Шлемот Чи за обемни, целосни изгледи што траат цел ден. Овој спреј за стилизирање можете да го користите на влажна, сува или термички обработена коса, што ја прави класичен прибор за убавина. Уникатно дизајнираната формула во овој спреј работи надвор од само цврсто држење. Соединението за термички стајлинг помага во зајакнување и заштита на косата постојано изложена на алатки за термички стајлинг. Се заклучува во влага и гради сила и сјај со додавање на позитивно наелектризирана молекула на свила на влакната на косата. Нема потреба да се грижите за згрутчување или влажен изглед додека брзате да го дочекате денот. Главата На Шлемот Чи Е лесна и брзо сушење, но целосно заштитна од влажност, ветер или влага. Овој производ може да се користи со било кој тип на коса, и во комбинација со други Чи производи за врвен искуство на косата. Може да се потпрете На Главата На Шлемот Чи за обемни изгледи на целото тело што траат цел ден. Може да се потпрете На Главата На Шлемот Чи за обемни изгледи на целото тело што траат цел ден. Овој спреј за стилизирање можете да го користите на влажна сува или термички обработена коса што ја прави класичен прибор за убавина.

Им се допаѓа и на купувачите..