• Ново
Фелиренцација За Еднократна Употреба Сува Коса Спреј Воздух Де-подмачкана Глава Сува Количина На Спреј За Коса 100МЛ
zoom_in

Фелиренцација За Еднократна Употреба Сува Коса Спреј Воздух Де-подмачкана Глава Сува Количина На Спреј За Коса 100МЛ

DEN 3.00

Износ
check Во продавницата.

Опис : Решете го проблемот со валканата коса предизвикана од традиционалниот прав за коса и отстранете го маслото за коса за 15 секунди, оставајќи ве суви и меки hair.It потребно е само нежен спреј за подигнување на волуменот на косата без мешање на косата. Дозволете веднаш да имате мека мека коса, секогаш одржувајте добра слика.Еден спреј за отстранување на маслото, ослободете се од мрсното,без плакнење и брзо сушење,освежувачко и природно. 8 часа без колапс на нафта, освежување на целиот ден.Користете го овој спреј за да го отстраните маслото за коса за 15 секунди. Повеќе не грижете се за мрсна коса! Совршен за девојки и жени кои не сакаат да ја мијат косата или немаат време.Овој спреј работи со секаков тип на коса за да ја направи вашата коса мека и мека со чувство на воздух. Исто така, работи со обоена коса за да ја подмладите косата и да ја направите попривлечна.Спецификации Нето Содржина : 100млш рок на траење : метод на три години складирање : чувајте на ладно и суво место карактеристики на производот : спреј за отстранување на маслото,ослободување од маснотии, без миење, брзо сушење,освежување и природно пакување Вклучува : 1 Х Спреј За Сува Коса За Еднократна Употреба Поради рачни мерења, ве молиме дозволете мали отстапувања во мерењето.Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето,вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Убава и практична дарежлива, удобна и издржлива, безбедна и сигурна. Лесен за носење, лесен за употреба, може да ви даде еуфорично чувство. Изработен од еколошки материјал, отпорен на влага, нетоксичен, неиритирачки, мек и удобен. Идеален за секојдневни и формални стилови. Одличен подарок за вашето семејство, пријатели или за себе.

Им се допаѓа и на купувачите..