• Ново
Кевин Марфи Фреш.Коса Хемиско Чистење Лак За Коса, 8. Оз
zoom_in

Кевин Марфи Фреш.Коса Хемиско Чистење Лак За Коса, 8. Оз

DEN 533.92

Износ
check Во продавницата.

Тоа помага да се отстранат мирисите од минатата ноќ и вишокот маснотии од вашата коса. Ако штотуку сте се вратиле од меѓународен лет или вежбање во теретана користете го овој производ за повторно да ја направите косата свежа. Свежо.Спреј За Хемиско Чистење на косата Од Кевин Марфи за Унисекс, 8,45 мл : ако штотуку сте се вратиле од меѓународен лет или вежбање во теретана користете го овој производ за повторно да ја направите вашата коса свежа. За сите видови на коса. Хемиско чистење за косата што дава тело и текстура, ги отстранува мирисите, вишокот маснотии и сите ваши гревови од претходната ноќ. ЗА СЕКОЈА конзерва СВЕЖО.Продадена КОСА, ќе се даде финансиски придонес за да се намали глобалната емисија на јаглерод.

Им се допаѓа и на купувачите..