• Ново
- RUNNER® MAGNUM SPINNERBAIT
zoom_in

- RUNNER® MAGNUM SPINNERBAIT

DEN 271.84

Износ
check Во продавницата.

• Практично без плевел и смртоносен околу плевелите, трските, карпите, четката и дрвата за големи риби за игри со предатори• Се Одликува со врвна кука Со Ултра-Точка, силиконски здолништа 2 Limber-loges®, "свиткување" подготвено за лидер, пулсирачки сечила "willowleaf" и смртоносен заостанат стинг ' ra оди-да намами за фаќање голем бас, штука и мускуси. Смртоносна доцна пролет до fall. Фрлете или тролајте, околу и преку плевел, трска, карпи, четка и дрва. Променете ја брзината, бавното тркалање и хеликоптерот надолу во отворени џебови во капакот. Прикачете челик или водач на флуоројаглерод на точката на прицврстување "извртување на свиткување". Риба обична или со мека пластична приколка. REED-RUNNER® MAGNUM SPINNERBAIT.

Им се допаѓа и на купувачите..