• Ново
3ДР ВИБРАЦИЈА 2-3 8
zoom_in

3ДР ВИБРАЦИЈА 2-3 8

DEN 3.33

Износ
check Во продавницата.

ЈО-Зури 3ДР Вибрацијата е слатководна мамка за чудак без усни, со исклучително реална 3Д завршница. Може да се лови на отворено или вертикално за риболов на мраз. Рамнотежата му овозможува да плива надолу на мијалникот. Патентирани 3д Призма Вистински Завршува.

Им се допаѓа и на купувачите..