• Ново
Крем СТЦ Стап Црв 5 Црна Сина Сјајот Ламинат По Пакет
zoom_in

Крем СТЦ Стап Црв 5 Црна Сина Сјајот Ламинат По Пакет

DEN 799.20

Износ
check Во продавницата.

Кремот го измислил пластичниот црв во 1949 година. Сега сме горди што ви ги нудиме овие мамки со значителна заштеда. Бојата и квалитетот се Иста работа. 5 " во должина, 6 пакет. 6-пакет од 5-инчни мами. Црна и сина сјај ламинат завршница. Исклучително квалитетен и издржлив. Пластичен црв измислен од Крем во 1949 година.

Им се допаѓа и на купувачите..