• Ново
- ЗУРИ Еги: Аори П РС 2. СЛМА: Скелет Прозрачна Зелена Коњска скуша
zoom_in

- ЗУРИ Еги: Аори П РС 2. СЛМА: Скелет Прозрачна Зелена Коњска скуша

DEN 0.33

Износ
check Во продавницата.

Големина 2.0;Тежина 8.3 g;брзина На Таложење околу 3.0 сек/м;тркалачко вратило;сјај аурора око;рс посветен мијалник без финта;рс ексклузивно автоматско тело;кука за трик;реална боја која ја репродуцира мамката што ја сака лигњите и ултравиолетова боја која го користи класичното тело Кеимура за риболов на лигњи. Ве молиме имајте предвид дека некои од моделите се направени исклучиво За Јапонскиот пазар, па оттука спецификациите и јазикот на интерфејсот се На Јапонски И не можат да се сменат на друг јазик. Исто така, напонот е усвоен За Јапонски стандард ~ 100 V. ## За нас. сакате.ип Ад (групна компанија На Јаху Јапонија), водечки прекуграничен е-трговец на сите Видови Јапонски производи. Ние ги снабдуваме сите производи од официјални дистрибутери или производители]. . ## Информации За Испорака Во Странство. Бидејќи ова е производ за испорака во странство, може да потрае до 2~5 работни дена за да се испрати. Сепак, може да има мало одложување во зависност од локалниот статус на испорака и царинските процедури. . ## увоз данок. Прикажаните цени вклучуваат царина. Нема потреба клиентите одделно да плаќаат царина на компанијата за испорака. . ## Ставка Акции. Количината на акции на купениот производ може да се менува од време на време и може да биде надвор од залиха по нарачката. Ако нема акции, тоа може да биде откажано по известувањето. . ## Гаранција. Бидејќи овој производ е произведен За Јапонски пазар, гаранцијата не е поддржана во вашата земја. ## Напон. За електронска опрема, се препорачува да се користи трансформатор за секој случај. Тоа е затоа што електронската опрема За Јапонија е дизајнирана да се користи НА 100 V. (некои производи се глобално компатибилни.). . ## want.jp Политики За Враќање. Сите враќања мора да го вклучуваат следново или ќе бидат одбиени и вратени назад кон вас по ваша цена : . - Производ купен од want.jp. - Оригинална Состојба, без физичко оштетување. - Сите додатоци,прирачници, гарантна картичка за регистрација итн. - Сите барања за враќање може да се поднесат со валидна причина за враќање избрана во рок од 30 дена по нарачаната ставка. Јо-ЗУРИ Еги : Аори П РС 2.0 СЛМА : Скелет Прозрачна Зелена Коњска скуша.

Им се допаѓа и на купувачите..