• Ново
Стаорец-Л-Стапица Оригинална Мамка За Риболов, Дијамантска Прашина, оз
zoom_in

Стаорец-Л-Стапица Оригинална Мамка За Риболов, Дијамантска Прашина, оз

DEN 1.00

Износ
check Во продавницата.

Стаорец-Л-Стапица Мами 1/2-Унца Стапица (Дијамантска Прашина Оригинал) Мулти-Обоени Стаорец-Л-Стапица Мами 1/2-Унца Стапица (Дијамантска Прашина Оригинал) Мулти-Обоени : Реална Боја помогне да се направат овие Мами производители. Стапиците за стаорци Имаат внатрешни штракаат што прават многу или звук додека ги виткате. Реалната Боја помага да се направат овие мами производители. 1/2 Мл Тежина. 35 Години производство на резултати.

Им се допаѓа и на купувачите..