• Ново
Мирисна Желе Оз Тегла
zoom_in

Мирисна Желе Оз Тегла

DEN 2.33

Износ
check Во продавницата.

Веднаш штом ќе отворите тегла, знаете дека рибите не можат а да не ги мирисаат овие работи. Миризливиот Мирис На Желе е чистата суштина на секоја мамка измешана во специјална основа за желе со конзистентност на вазелин. Овие работи навистина се држи до вашиот мами. Миризлив Желе Про Водич : Моќни атрактанти кои остануваат подолго од другите мириси. Го зема мирисот под површината за риби. 4-мл тегла. Харинга-Сол. Модел# 100.

Им се допаѓа и на купувачите..